Reklam
   KAZA UCUZ ATLATILDI 01:18  TAVUK KAMYONU İLE ÖZEL OTO ÇARPIŞTI 1 YARALI 07:48  MUDURNU Festivaline Yeniceşıhlar Köylüleri Damgasını vurdu 22:42  Mudurnu da Mezuniyet Sevinci 05:32  Mudurnu da Temizlik başladı 03:53  Mudurnu da Trafik sıkışıklığımı oluşturulmak isteniyor 21:48  AMBULANS İLE OTOMOBİL ÇARPIŞTI 1 YARALI 23:33   KÖYLÜLERDEN MUDURNU KAYMAKAMINA TEPKİ 22:57  Mudurnu, ABANT ta masaya yatırıldı 00:54  Sağanak Yağış Sonrasında Gökkuşağı Mudurnu yu süsledi 20:55  
 Çok Okunanlar
 
 Çok Yorumlananlar
 MUDURNU NUN GÜLÜ REŞAT A PANTALON OPERASYONU
Bolu nun Mudurnu ilçesi Sürmeli Köyünde 1950 yılında Doğan Reşat EVRAN evin en küçük çocuğu. Ağabeyi ve birde Üvey Ablası olan Reşat EVRAN ın ağabeyi geçtiğimiz yıl vefat etmiş.

Bolu nun Mudurnu ilçesi Sürmeli Köyünde 1950 yılında Doğan Reşat EVRAN evin en küçük çocuğu. Ağabeyi ve birde Üvey Ablası olan Reşat EVRAN ın ağabeyi geçtiğimiz yıl vefat etmiş.
Küçük yaşlarda köyde yaşam ve yoksulluk ve yaşadığı bir olayın onu bu duruma getirdiği belirtiliyor. Uzun yıllardır Mudurnu ilçesine yaklaşık 7km uzaklığındaki Sürmeli köyünden Mudurnu merkeze iner,  insanlara yardımcı olur, odun vs keser ve karşılığında bahşiş alarak hayatını geçirirdi.Son yıllarda yaşlılığında verdiği yorgunluk ile, köyüne gitmekten vazgeçen EVRAN, kendi kafasına göre Mudurnu-Bolu yolu üzerinde Yüksekokul altında bir menfezde yaşamını kış, yaz devam ettirirdi.
Mudurnulu vatandaşların verdikleri yiyecek ve nakit yardımlar ile hayatını devam ettiren Reşat EVRAN son günlerde Pantalonundaki yırtıklar dan dolayı çevreden tepki topluyordu.
Edinilen bilgiye göre bunun üzerine Mudurnu Belediyesi, Kaymakamlık kanalı ile Emniyetten yardım isteyerek,Reşat EVRAN a müdahale edilerek, etkisiz hale getirilip, daha sonrada Ambulans ile Bolu ya tedavi için kaldırıldığı öğrenildi.
                 VATANDAŞ  TEPKİLİ
Mudurnu nun  gülü diye adlandırılan Reşat EVRAN ın Ahi Evran Parkı önünde oturduğu anda ekipler tarafından  karga , tulumba götürülmesi, etraftaki vatandaşlar  tarafından tepki çekti.
Vatandaşlar, bir insana bu şekilde davranmak kimin fikridir, bilinmez ama , ne olursa olsun bu tip davranış yanlış dediler. Vatandaşlar bu tip davranışın Reşat EVRAN üzerinde iyiliğe değil daha fazla ters tepkiye yol açabileceğini savundular.
www.mudurnuhaber.com


Bu Haberi Facebookta Paylaş
05:20:00
27 Agustos 2016
Bu haber  4524  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
 Nurettin UĞURLU  2012-06-21
  Polis ne yapsın
 Gösterildiği kadarıyla izledim.Reşat'ı çok sevenler,sivil toplum kuruluşları ve insanlık dersi vermeye kalkanlar seyretmişler,yaptığı komikliklere gülüp geçmişler,bir hamama götürüp yıkayamamışlar,muhtemel ki Kaymakamlığa buna bir çözüm bulunsun demişlerki,her şeyde olduğu gibi ihale polise kalmış.Görüldüğü kadarıyla polisle bir dialoğu olmadığı belli zavallı korkmuş,direnince poliste saatlerce tek işi O imiş gibi başını bekleyecek hali yok bedenine zarar vermeden,benim sevgili hemşerilerimin üzerinden başından tutmaktan çekindiği gibi çekinmeyip el ayak ve başından tutup havada taşımış ve verilen emri yerine getirmiş.Gurbetten selamlar.
 kazım çelikyaman  2012-04-23
  Mudurnu'nun aybı
 Bir Mudurnu asıllı olarak, bu garibana yapılanı kınıyorum. Bundan önce Mudurnu halkını kınıyorum. Bu garibana bir pantolon alamadınız mı? Hiç bir tüccar zekat niyetine bu garibi giydiremedi mi?
 Melahat POLUMAN  2011-08-23
  Kimseye zararı olmaz
 Mudurnu’nun simgesi haline gelen Mudurnulu Reşat’ı herkes tanıyor.Bu güne kadar kimseyi bıçakladığı,yaraladığı vb.davranışlar sergilediği görülmediği gibi her hangi bir vukuatı da resmi makamlarda(araştırmalar sonucu)bulunmamaktadır.Ancak eğer yanında böyle bir alet olsaydı çokdan önlemini alırlardı.Mudurnu Haberin yaptığı çekilen video görüntüleri her şeyi apaçık ortaya koymuştur.Hiç biri montaj,kurgu vb.şekilde sunulmamıştır.Haber asla yanlı ya da kasıtlı yapıldığına inanmıyorum.Tüm yorumlar ve haberleştiğimiz kişilerde aynı fikirdeler.Yıllardır yaşam tarzı bu olan kişi için neden bu kadar beklenmiştir.Ayrıca kendisiyle yakınlaşan kişilerin olduğu da bilinmektedir.Kendisinin götürülüş şeklini,uğradığı muameleyi haketmemiştir.İnsanların davranışları,alaycı bakışları,insanlık dışı muamele,nedeniyle uzak durması yadsınamaz.Ben çok sık Mudurnu’ya geliyorum.Ne zaman karşılaşsam kendisine gizlice verdiğim parayı reddetmiştir.Ancak hayvanlarla ilgili olduğunu söyleyince başını sallayarak almıştır.Başka raslantılarım da kendisinden çay parası isteyenlere çıkarıp para verdiğine şahit olmuşumdur.Şimdi; o bir çok insandan akıllı ve gururlu olduğu kesin,ve duyguludur.Çünkü hayvanları neden çok sevdiğinden anlaşılmakadır.Ona reva görüleni hoş görmek ve TAKDİRLE TEŞEKKÜR ETMEK çok düşündürücüdür..
 Alper Açıkgöz  2011-08-23
  O deli ama bizler akıllıyız öyle mi?
 En son ben duydum demek ki olanları, şok oldum, hala inanamıyorum...
Yazıklar olsun diyecek söz bulamıyorum. Kimseye bir zararı olmamış kendi dünyasında yaşayıp giden bu insana şu ramazan gününde, herkesin gözü önünde böyle muamele etmeye nasıl gönlünüz elverdi.... Bütün bunların onun kalbinde açacağı, belki de hiç kapanmayacak olan bir yara açacağını hiç mi hesaba katmadınız bu kararı alırken? Eğer tekrar dönerse, döndükten sonra yapacağı herhangi bir saldırgan hareketten kimler sorumlu olacak şimdi.....
 ismail  2011-08-23
  olaylar çarpıtılıyor
 Mudurnu nun bizim takip ettiğimiz iki sitesi var. Mudurnu haber konuyu görüntüler ile işlerken diğer site ise resmen bu işin avukatlığına soyunmuş. Burada görünenleremi inanalım, sizin yazdığınız yazılaramı. Görünen köy klavuz istemez. Reşat a yapılan bu Davranış yanlış. Yok çakı çıkarmış, yok bıçak çıkarmış, o zaman mudurnuda çakı veya bıçak çıkaran herkesi karga tulumba götürün, hem böylelikle Mudurnu nufusuda azalır, sizlerede biraz fazla yer açılır.Hiç kimse Reşat için iyilik yapılmadığını söylemiyor, çarşı ortasında yapılan bu davranış hata deniliyor. Neden Çarşının ortasında bu adama terörüst muamelesi yapıldı onu öğrenmek istiyoruz.
 SAMET  2011-08-23
  reşat
 reşatı
oldugu
gibi
severiz
 metin  2011-08-22
  reşat
 reşat abimizi isteriz mudurnu onsuz oda mudurnusuz olmaz ya bi miskci abi bi reşat abi vardı zaten işe yarayan onuda aldın mı ne kalır mudurnuda
 System32  2011-08-21
  Yok yazıktı, yok günahtı diyenler !
 Öyle oturduğunuz yerden yapılan uygulamaya yazıktır günahtır bilmem nedir yazan arkadaşlar; O polisler yaptıklarını kendi kafalarına göre yapmadılar öncelikle onları suçlamayın ! Yazı/emir geldiki yaptılar !

Reşat'ın o halinden herkes suçludur. Niye diye soracak olursanız. onu bu hale biz getirdik. kolay paraya kolay yemeğe kolay ekmeğe biz alıştırdık ! oda bu kolay yolu seçti. reşat aslında deli falan değil. buraya yorum yazan çoğu kişiden daha akıllı olduğunu ispat ederim size her türlü !

yapılan uygulama bence yerinde bir uygulama idi. bayanlarımız rahatsız oluyorlardı. deli diye orası burası meydanda gezecek diye bir kaide yok !

o yüzden çok yönlü düşünün. oturduğunuz yerden günahtır yazıktır falan geçin bunları. hangi biriniz onun o durumdan kurtulması için bir şey yaptınızda yapanlara laf söylüyorsunuz ? 1 lira 2 lira wermekle ona iyilik yaptığınızı zannediyorsanız, yada çeşitli erzak yiyecek içecek wermekle ona iyilik yaptığınızı zannediyorsanız yanılıyorsunuz ! bu davranışlarla onu kolaya biz alıştırdık bu yaşamı biz tercih ettirdik.

 RIDVAN CAKIR  2011-08-21
  tamamıyla iyi niyet var ama..
  Reşatın yıkanıp, temizlenmesi ve giydirilmesinin cok iyi niyetli olduğu belli..ancak maksadı aşan bir kaba kuvvet uygulanması uygun değil..
çünkü o bir insan..
 ela  2011-08-21
  ön yargısız
 Türk milleti adına her zaman yapmış oldugumuz hatayı yapıyoruz öncesini sonrasını bilmeden yorum yapıyoruz her dert bitti reşatın nasıl alındıgını konusuyoruz eee bu kadarız yani.Çok bilen varsa reşatla konuşmayı deneseydi memurlara yardımcı olmayı deneseydi ama olurmu yanlıs yorum yapmak varken yardımcı olmak bizim işimiz değil.Ben memur degılım savunma yapmıyorum ama ön yargılı yorumlarada kayıtsız kalamadım.Reşata değil diyenelere de sorum olacak deli olması için daha ne olması lazım delilik anlayısınız nedir merak ettim?
 Levent İnce  2011-08-21
  Doğru Karar, Yanlış Uygulama
 Kâmuran hocamızında söylediği gibi yarı çıplak dolaşarak Mudurnu halkını gerek ilçemize gelen turistleri ve en önemliside ufaklıklarımızı bu şekilde dolaşarak rahatsız ediyordu.. Sanırım Şikayet nedeni bu idi.

Karar doğru verilmiş fakat uygulama daha farklı yönde olabilirdi ..

Bu Şekilde Yaka Paça Götürülmesindede oradaki memurlarında bir suçu yok.. Getirilecek deniliyorsa o adam bir başkasıda olsa getirilecek..

Zannedersem Reşat EVREN Bolu'da bir huzur evine yerleştirilecek ve Uyum sağlayamadığı takdirde tekrar eski yaşantısına geri dönecek..
 mudurnudan   2011-08-20
  Allah Kimseyi yalnızlıkla imtihan etmesin
 reşat abi herkesten para istemeyen herkesin verdiğini yemeyen kendi aleminde bir insan ve bilinmeliki boş birisi de değil yıllar önce duyduğum kadarı ile reşat abi ile uğraşan ona kötü davranan birisinin o olaydan sonra işleri bozulmuş ve iflasın eşiğinden döndüğünü anlatmıştı ne istersiniz kendi aleminde birisinden bilmemki ona anlata anlata yaklaşmak en doğrusu olmalı idi inşallah enkısa zamanda yuvasına döner ve sabahları mudurnuya gelenleri yine selamlar bakmakta olduğu kedileri köpeklerine ner sabah pet şişeler ile su taşıyıp kendi ekmeğini o kedi ve köpekleri ile paylaşır sonuç olarak yalnızlığın verdiği bir durum Allah kimseyi yalnız koyup onunla imtihan etmesin
 Mehmet Cantürk  2011-08-20
  Kötü planlama nedeniyle iyi amele ulaşılamamıştır.
 Öncelikle habercilik ve kamu sorumluluğu adına bizleri bilgilendirdiği için Aydını kutluyorum.Dün akşam İstanbul'dan habere ilk yorumu yazan yeyenim Şenay aradı ağlayarak"amca ne bu kepazelik insana bu yapılırmı şöyle okkalı bi yazı yaz dedi" açıkcası ne diyeceğimi bilemedim...Konunun bir kaç boyutu var bi şey yaplıması lazımdı ama bu şekliyle değil tabiki... Okurlar kendi düşüncelerini belirtip yorum yapmışlar.Bencede bu işin en bilimsel hali bu dersek vay halimize..uzatmaya gerek yok bir şey yapmalı idi ama böyle değil...Mudurnulu genç rumuzlu kardeşim Kamuran hanım ve benim yorum yapamı istemiş...Kamuran hanım eğitimci gözüyle olayı çok güzel açıklamış bende aynı düşüncelere katılıyorum.Kötü planlama nedeniyle iyi niyetle iyi amele ulaşılamamıştır.
Bu arada sivil toplum konusunda bu kadar duyarlı olan arkadaşı aramıza bekliyorum...zira sorunlara cözüm üretmeyip,çözüm bulmaya çalışanlara destek vermesseniz sizde o sorunun bir parçasısınız demektir.
Yanlışıyla doğrusuyla olan olmuş bu saaten sonra elbirliğiyle uzmanlar ve bizler sevgili Reşat'ın bu olayı en hasarsız şekilde atlatabilmesine çalışalım.
Not : Aydın kardeşim haber nedeniyle eleştirler olduğunu yazmışsın basın bu konuları haber yapmayacaksa neyi haber yapacak...basının bir görevide yapılanlara tarfsız ayna tutmak basın bu görevini yerine getirmesse yapılan yanlışlıklar nasıl düzelecek.Basın bu haberde'de eleştiri ve uyarı görevini yapmıştır.Yorumu yazarken haberle kaç kişi ilgilenmiş diye baktım 953 kişi yazıyordu yorumları okudum çoğu olayın yanlış olduğunu yazıyordu çoğunluk eleşitiyorsa boşver denilemez.
 sabrı özcelık  2011-08-20
  reşo ağa
 ya bu reşo ağa şike olayınamı karıştı yoksa.zaten koyu fenerlıydi....
 sserkan   2011-08-20
  hayırlısı
 meraba mudurnu okuyucuları şu böle olmuş bu böle olmuş dedikodu yapmayın birileri bi şekilde o kıyafetleri değişdirecek ama nerdee reşoo değişdirirmi mudurnu olrak hepimiz biliyoz hankı güç değiştirebilir ki birileri mutlaka öncülük yapaçak ama arkasından dedikodu gibi şeyler yapmayalarım ramzanda ileri geri dedi kotu yakışmaz mubarek aylarda hayırlısı bu şekilde imiş en güzeli susmakk
 Mudurnulu  2011-08-20
  Sayın Metin beye
 Metin bey dediğiniz gibi orada bu olayı gerçekleştirenler Mudurnuda görevli insanlar buna birşey dediğimiz yok onlarda emir kulu gündüz vakti bunu yaptıranlar bu konuda hesap vermelidir.Hayvan haklarından çokca bahseden bizler nasıl bir insana böyle müdahale edebiliriz.Bir yorumcumuzun dediği gibi Reşatın yeri belli yurdu belli ne olurdu ordana güzelce alınsa idi. Sözünü dinlediği birileri mutlaka vardır onlar aracılığıly bu iş yapılsaydı eminimki güzelce karşılık verecekmiştir. Utanılması gereken sadece oradakiler değil bizlerde böyle görüntüleri izlerken bir insan olarak içimiz acıyor ve bizlerde utanıyoruz.
 mehmet  2011-08-20
  operasyon yanlış
 bu şahıs Mudurnu da yaşıyor değil mi ? Peki bu oparasyon gündüzün ortasında çarşının göbeğinde yapılması zorunlumuydu ? Kime göz dağı veriliyor ?

Yeri belli , yurdu belli, akşam giderken alın götürün, nereye götürüyorsanız, tedavimi ettireceksiniz, üstünü başınımı değiştireceksiniz, ne yapacaksanız gizli saklı yapın. Neden çarşı ortasında gün ortasında yapıyorsunuz. Reşat yoksa Erenokon sanığımı :::(
 Uğur AKILLI  2011-08-20
  yazık çok yazık
 Bir İNSAN'ın bu şekilde karga tulumba götürülmesini şiddetle kınıyorum tamam rica edilemezdi ama daha düzgün bir yol düşünülebilirdi.Şu mübarek günlerde YAZIK çok YAZIK...
 İsmail Taner SOYLU  2011-08-20
  Reşat'ımız.
 Yorum yapan herkesin haklı olduğu yönleri var. Yanlız untmayalımki Reşat EVREN'in durumu içleracısı hale gidiyor, kendini toparlıyamıyor, üstüne başına bakamıyor, köprüaltında yatıyor en acı tarafı. Bitlenme ve koku hakeza. Birilerinin operasyona başlaması lazım idi. Uygulama bazılarına göre ağır olabilir ama bir yerden başlamak lazım, yoksa vebal hepimizindir.
 MUDURNU HABER  2011-08-20
  Akıllılar Kazanacak deliler yiyecek
 Akıllılar Kazanacak Deliler yiyecek. EVET Bu Reşat EVRAN ın sözü, ve bu sözü her kes Mudurnu da bilir. Bizim yaptığımız haberle ilgili her kes kendine göre bir yorum yapıyor. Sokaklarda gezerken ve telefonla arıyorlar, neden yaptınız bu haberi diye.
Bu haberi yapmayın denildi,
Neden ? Yapmayacakmışız.
Sorunun olduğu belli, fakat
Uygulama yanlış.
Kim ne derse desin,Efendim, Bu gün ona yarın sana, öbür gün bana...
 Mesut Yanıkoğlu  2011-08-20
  OPERASYON
 Değerli yorum yazan kardeşlerim sizler evlerinizde duyarsızca otururken Reşat Efendi'ye pantolon operasyon emrini veren ve bu operasyonu gerçekleştiren insanlar tamamen Reşat'ın sağlığını bir de Mudurnu'nun imajını düşünmüşlerdir. Operasyonun yapılış şeklini beğenmemişsiniz. Nasıl olacaktı? ''Reşat Kardeeeşş lütfen pantolonunu çıkarır mısın?'' denilseydi Reşat buna uyar mıydı? Ahkam kesmeyi bırakın da Reşat Efendi'ye ilerki yaşamında yardımcı ve destek olalım.
 Kâmuran ESEN  2011-08-20
  .........
 Son günlerde sık sık, Reşat'ın belden aşağısının yarı çıplak hatta daha da çıplak görüntüsünden duyulan rahatsızlıkla ilgili konuşmalara tanık oluyordum.Bu görüntünün çocuklarımız üzerinde bırakacağı olumsuz psikolojik etkiyi düşünüyordum.Çünkü, küçük yaşlarda yaşanılan olaylar, görülenler ve özellikle bazı İLK'lerin, kişinin yaşamı üzerinde yıllar boyu silinmeyen etkiler bıracağına inanıyorum.Yani, sevilen yüzümüz Reşat'ın, bu kötü görüntüsünden mutlaka kurtarılması gerekiyordu.Ancak, izlediğim kadarıyla, Reşat'a uygulanan yaklaşım yanlış.Her konunun olduğu gibi bu konunun da bir bilir kişisi bulunabilir, o kişinin yönlendirmesiyle kendisine yaklaşılabilirdi.Düşünce doğru ama uygulama yanlış.
 angelmudurnu14  2011-08-20
  Uzman yaklaşımı...
 Bu ülkede psikologlar var değil mi?Bu işi bir rehberlik uzmanı bile çözerdi.Reşat'ta çevreye zarar verecek bir psikolojik sorun yok.İkna edilerek o pantolan değiştirilebilirdi.Genellikle sakinleştirici veriliyor bu durumlarda ve böyle şiddet ortamı oluşmuyor.Bu olay onun psikolojisini etkiler.Böyle yaparsanız verdiğiniz elbiseleri yine giymez yırtar atar.Onda şiddet ve isyankarlık oluşturabilirsiniz.Reşat'ı bir hasta olarak düşündüğümüzde sağlık uzmanlarından destek alınmalıydı.Eğer hasta olarak düşünmediyseniz şimdi size dava açıp tazminat kazanabilir.Eğer raporu filan yoksa ve çevreye zarar verici olaya karışmadıysa sağlık ekipleri dışında müdahale nasıl edildi?
 metin  2011-08-20
  insan haddini bilmeli
 mudurnulu rumuzlu birader;rumuzun mudurnulu ama kendin gerçek mudurnulu değilsin galiba, yorumunda utanmaz dediğin insanların hepsi de mudurnuda görev yapan kişiler ayrıca de müdahale anında ses çıkarmadıklarını belirtiğin insanlar da mudurnulu.İnsan yorum yaparken ölçüyü kaçırmamalı sonra da yusuf yusuf etmemeli.Umarım senin utanmaz dediğin kişiler senin hakkında gerekeni yaparlar.
 Genç mudurnulu  2011-08-20
  Kent konseyi ve Kamuran hoca
 Belediye kültür işler müdüresi ve ilçemizin sevilen ismi Kamuran hocanın bu konudaki görüşlerini yorum sayfasında görmek istiyorum. Bu olaylara tarafsız bir şekilde tepki vermesini diliyorum. Ayrıca Mudurnu Kent konseyi ve Gençlik meclisinin bu konudaki görüşlerini merak ediyorum. Kent konseyi sadece evlerler sokaklarla ilgilenmemektedir kasabanın insanlarınada sahip çıkmalıdır bu konudaki tepkileri nedir? Belediye başkanı ve kaymakamlık yetkililerindende Reşatın şuanki durumu hakkındada kamuoyunu bilgilendirmelerini rica ediyorum. bu konudaki şikayetlerimiz başbakanlık bimere ve içişleri bakanlığı ve bolu valiliğine iletilecektir.
 Dilek Arlı  2011-08-20
  Ayıp!
 Bir insan bu şekilde karga tulumba, zorla götürülür mü yaa! Önce başı boş uyuz köpekleri toplasın belediye zararsız bir insandan kim ne ister!!!
 songül özcan  2011-08-20
  rezalet
 yazık gerçekten bu şekilde götürülmez bir insan rezaletinde böylesi olur sanki suç işledi oda bir can taşıyor gerçekten kınıyorum ramazan ayındayız güya....
 MURAT  2011-08-20
  mudurnuuuu
 yapılan her şeyi eleştirmek çok yanlış.başka nasıl pantolon giyer bu kişi.maden sizin GÜLÜNÜZ siz neden düşünmediniz bunu.konuşmayın sadece İCRAAT GEREK..
 mehmet  2011-08-20
  yazıklar olsun
 yazıklar olsun, siz insan olamazsınız!!! mübarek günlerde böyle bir şeyi zararsız birisine nasıl yaparsınız. Allah sizi bildiği gibi yapsın...
 mudurnulu  2011-08-20
  Yazık...
 Yorumların hepsine katılıyorum, söyleyecek hiçbir şey bulamıyorum... Çok yazık, kime ne adamın pantolonundan, yapacak iş mi yok, ne zararı var.!! Bu nasıl bir yardım etme anlayışıdır!! Adama yaptıklarının binde biri kendilerine yapılmış olsa nasıl bir tepki verirler merak içerisindeyim... Böyle bi durumda ortaya Reşat amcamızdan önce yardım alması gereken insanlar olduğu ortaya çıkıyor, en azından zararsızlaştırılması gereken...!!
 ibrahim mutlu  2011-08-20
  aman dikkat
 dikkat edin sizide almasınlar,arefeyi görüp bayramı göremeyebilirsiniz çok ayıp olmuşş
 Nurdan KORKUSUZ  2011-08-20
  KINIYORUZ
 YILLARDIR SORUN OLMUYO DA ŞİMDİ Mİ SORUN OLDU.KİMSEYE KÖTÜLÜĞÜ DOKUNMAYAN Bİ İNSANIN BU TARZDA MÜDAHALE EDİLMESİ RESMEN İŞKENCEDİR.SAĞLIK FALAN DEYİPTE ÜSTE ÇIKMAYIN SAGLIKLA HİÇBİR ALAKASI YOK.KINIYORUZ.
 Ayşe  2011-08-20
  ilk önce uyuz köpeklere operasyon düzenleyin
 ey millet, mudurnuda Reşat abiye kadar sokaklarda dolaşan onlarca uyuz köpeğe operasyon düzenleseydiniz daha iyiydi. Reşat yine laftan sözden anlar....
 BAHADIR BAYBURTLU  2011-08-20
  FIRÇALI_YORUM
 adam yıllardır böyle , kimseye zararı yoktur, böyle insanları rahat bırakmak lazım ve mudurnunun renklerindendir... ben çok üzüldüm bu durumuna, belediye ve kaymakamlığı tek kelimeyle kınıyorum. yazık böyle uygulama yapan şahıslara.
. o memurlarıda şikayet etmek lazım , o adama yazık yaka paça götürmüşler çok üzüldüm.. bide bağırmış o saf insana... yazık vallahi yazık, şu mübarek günde yapılan bu acizlik , insanlığa sığmamış... yazık çok ayıp
 BAHADIR BAYBURTLU  2011-08-20
  yazıklar olsun
 ne bu yaaa, işkence ediyolar sanki, o adama kalk gel desen gelir, nası bi zihniyet bu ordaki... sedye ambulans nerde, yazık o adamı öyle götürmeleri... KINIYORUM o memurları insanları !!!
YAW ARKADAŞ OPERASYON DÜZENLENDİNDE , KAÇAKCIMI BU ADAM , ESRARKEŞMİ ? HIRSIZMI ? NEYİN OPERASYONU BU ??? NASIL Bİ HABER ANLAYIŞIDIR BU ??? KALDIKİ SAĞLIK MEMURLARI FALAN VAR ORDA, BENİM BİLDİĞİM AMBULANS OLUR, SEDYE OLUR , NE BİLEYİM SAĞLIK AÇISINDAN BÖYLE YARDIM YAPIYOLARSA İNSANLARA, VAY O MEMURLARIN HALİNE... YAZIK ...
o memur bide bağırıyo , yazık yaaa , hiç mi insaniyet namına bişey yok onlarda... ayıp vallahi ayıp, şu ramazan günlerinde bide müslümanlıktan islamdan hoşgörüden bahsedersiniz... ayıp vallahi ayıp yazık günah yaa, garibin ne suçu var , töbe yarabbim ya...
 Mudurnulu  2011-08-19
  Çok kınıyorum
 mudurnu nun gülüne bu şekilde yaklaşılması çok yanlış şiddettle kınıyorum...
 Mudurnulu  2011-08-19
  utanmazlar
 Bunu yapan, bu emri verenleri kınıyorum.
İnsanlara insan gibi müdahale edin utanmazlar.Şu mübarek ramazanda olsun birazcık insaflı olun birazcık. Siz Reşata güzel sözle yaklaştınızda gelmedimi, sözünüzü dinlemedimi içim acıyor içim Allah topunuzu bildiği gibi yapsın.Reşata müdahale edilirken ses çıkarmayan onu götürenlere tepsi vermeyenlerde en az onlar kadar suçludur. Bu arada ismimi yazmıyorum Aydın abi mail adresimi ıp nosunu falan isterlerse verme aman Allah korusun savunmasız bir insana bunu yapanlar bize neler yapmazlar korkarım valla cahil adamlardan herşey beklenir.
 Şenay Cantürk  2011-08-19
  Şiddetle kınıyorum
 Yangınlar alevinden geçip de gelen dost
Yanar olmuş yüreğin, nar olmuş lilisan
Sen insansın, sen insansın, sen insansın sen insan
Sen insansın hey lilişan sen insansın sen insan.

Ağır başlı kitaplar senin adına
En yiğit besteler seni söyler
Dünyada şarkılar misali yaşayansın sen

Ahmet Kaya Şarkı Sözleri
Sen insansın, sen insansın iki milyar cansın
Sen insansın hey lilişan sen insansın sen insan
Sen insansın hey lilişan iki milyar cansın.

Yangınlar alevinden geçip de gelen dost
Yelken gibi açılmışsın zalim rüzgara
Hey lilişan hey lilişan
Gülmüşem ağlamışam
Bir tuhaflık olmuş olmuş
Dünyanın hali.
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir
Özel Arama
  Reklamlar
Mudurnu Haber Facebookta
Facebook Mudurnu HAber
Döviz Kurları
  Alış Satış
$ Dolar
€ Euro


  Anket
MUDURNU NASIL GELİŞİR ? Oy
SANAYİ HAMLESİ İLE 307
TURİZM YATIRIMLARI İLE 127
TERMAL KAPLICA TURİZMİ İLE 253
HAYVANCILIK YATIRIMLARI İLE 183
İNANÇ TURİZMİ İLE 37
HİÇ BİRİNE GEREK YOK 336
 
Anket
  Reklamlar Videolu Haberler
 Mudurnu Kültürel Mirasına Sahip çıkıyor  DİKER, CHP MUDURNU BELEDİYE BAŞKANI ADAY ADAYI
  Allah’ın Sadık Kulu: Barla Vizyon da
 SATILIK ELLİ DÖNÜM ARAZİ
 MUDURNU DA PKK LANET YÜRÜYÜŞÜ YAPILDI
 BİZ HER BİR ŞEHİDİMİZİN ACISINI AYRI AYRI DUYARIZ
 MUDURNU KİCKBOKS GENÇLERİ EĞİTİYOR
 HASTANE YERİ OLARAK BEŞKAVAĞI KİM GÖSTERDİ
 MUDURNU HASTANE HAYALİ SİL BAŞTAN
 ÇÖPLÜK YENİDEN ALEVLENDİ (yenilendi)
 ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ
Genel Editör
EDİTÖR
Mudurnu Güvenlimi?
Yazarlarimiz
eee
Fatih BOZOĞLU
KRİZ YOK, SIKINTI YOK, EEE NE VAR O ZAMAN?
Uğur Türesin
MUDURNUMUZA MEKTUPLAR (1)
Tugay ZEHİR
HER GÜNE YENİ BİR GÜNDEM
Mehmet AŞÇI
PC TEMİZLİĞİ
Abdullah ATAY
ÖĞRETMENLER GÜNÜMÜZ
Aydın Özpelit
Seçim bitti, Geçime devam
Mehmet CANTÜRK
Bayram gelmiş neyleyim...
Misafir Yazarlar
Osman Şener
Kalan Orucu Üç aylarda kaza edebilirmiyiz?

Arif CEVLEK
KURBAN

MFA
Veda Et Kendine!

Sibel Çelik
KÜRESELLEŞME VE MÜZİĞİMİZDEKİ YANSIMALARI

Fidan Özbey
Hiper ebeveynler (Aşırı Korumacı) ve Çocukları

Hakkı Duran
“DÂVÛD-I HALVETÎ VE GÜLŞEN-İ TEVHÎD’İ”

Tuncay Bilecen
YANI BAŞIMIZDA TARİHİ BİR KÖŞE: MUDURNU ( ÖZGÜR KOCAELİ GAZETESİ)

Güray Önal
MUDURNU’DA PANAYIR

Yavuz Donat
İşte kamuoyu yoklaması

Kamuran ESEN
ÖĞRETMENLER GÜNÜ

Serdar Bilgin
SAMSA ÇAVUŞ MUDURNU’NUN!

Bolu Haber      Iletisim   |   Künye   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle
© 2010 Sitemizdeki haberler ve yazıların Tüm hakları saklıdır.İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Hattı: mudurnuhaber@gmail.com
Adres: Seyrancık Mah.Demirciler cad. No:17 Mudurnu/BOLU 0(374) 421 28 83
Gsm: 0 535 735 91 64